PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4931}

Kula w łeb

Dead Bang
6,3 1 073
oceny
6,3 10 1 1073
Kula w łeb
powrót do forum filmu Kula w łeb

Nie dość, że w czasach Miami Vice był najbardziej popularny i ceniony przez fanów serialu, to zagrał w filmie Johna Frankenheimera. Nie znam tego
reżysera za dobrze. Tylko pojedyncze filmy. Jak dla mnie na razie 9.Kawał świetnego kina akcji. Jak obejrzałem ten film, to skojarzył się z uboższą wersją,
bardziej realną Miami Vice. Jakby nie spojrzeć, tak jest. Don Johnson gra policjanta, który ma większe problemy ze sobą niż Sonny Crockett. Nie jest taki
bogaty, jak w serialu. Nie jeździ jakimś Ferrari, nie ubiera się tak modnie. Brakuje tylko partnera. Tubbsa jakby wysłano na urlop... Jakby to był odcinek
Miami Vice, to byłby zaliczany do jednego z najlepszych. Ciekawa fabuła, duży realizm, humor, scenariusz, który należy pochwalić. Zdziwiło mnie, że jest
na faktach. Jak zwykle dobra muzyka, jak to w latach 80. Tworzył specjalista od kina akcji, czyli Michael Kamen. Don Johnson zagrał chyba najlepszą rolę
filmową. Kurde, gdyby grał w prawdziwych hitach, byłby jak Bruce Willis... On jest wspaniały.

ocenił(a) film na 8
frycio80

Dobry komentarz!

ocenił(a) film na 9
krakus1985

Dzięki! Tylko szkoda, że edytować nie mogę, bo same spacje tu widzę teraz. Nie pamiętam, żebym tak pisał. Co tu się stało?

A tak w ogóle to bym powtórzył ten film. Ciekawe, jak go odbiorę ponownie i czy odkryje w nim coś innego. Trochę tu chyba poleciałem z tym opisem i nawiązaniem do Miami Vice.

Film oglądałem, gdy jeszcze leciał na TVN 7 i zdarzało mi się jednocześnie oglądać w pewne dni serial na laptopie, choć nie tak często jak dzisiaj seriale mi się zdarza oglądać. 3 lub 4 odcinki dziennie... Wtedy więcej filmów oglądałem. Chyba dlatego, że leciały fajne filmy w telewizji, a teraz to już mniej oglądam. Albo sam wybierałem. Chyba większe zainteresowanie miałem, jak obserwuję.

ocenił(a) film na 8
frycio80

Z telewizją teraz coraz gorzej niestety. To co mnie wkurza, to fakt, że często dobre filmy lecą późno w nocy, niektóre też lecą co chwila, a inne fajne raz na 10 lat. Pozdrawiam

frycio80

Oby tylko nie skończył jak Bruce Will :) - Chociaż ostatnio z tego co wiem ma szczęście ma dość dobrą pasje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones