PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1036}

Nietykalni

The Untouchables
7,8 100 767
ocen
7,8 10 1 100767
7,3 30
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

10/10

ocenił(a) film na 9

Świetny obsada Costner, Connery, Garcia, De Niro. Każdy z nich zagrał znakomicie. Film
polecam, poprostu muszę znaleźć ten film z dobrą jakościom w necie i ściągnąć, bo dobrze
spędziłem czas przy nim i nie wypada taki film tylko raz obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
Slowianin

Co prawda, to prawda, obsada bardzo dobra. Szczególnie Sean Connery, jak zawsze niezastąpiony. :) Ale dla mnie ten film ma jeszcze jedną rzecz, która niesłychanie mnie urzeka - muzyka. Wprost genialne dzieło mistrza Morricone. Idealnie współgra z filmem i podkreśla te wszystkie momenty, w których się pojawia.
Może napiszę to bardzo górnolotnie, ale naprawdę - dosłownie dotknęła mojej duszy. Nawet teraz, po skończeniu filmu siedzę i słucham tego soundtracka.
Aż dziwi mnie, że Akademia nie doceniła tej ścieżki dźwiękowej i nie dała za nią Oscara. Dla mnie to duża pomyłka, bo uważam ten soundtrack za jeden z najlepszych w ogóle.

ocenił(a) film na 8
Andaira

Nie wiem czemu ale dla mnie muzyka była strasznie kiczowata i monotonna może to dlatego że nie lubię jazzu i trąbki a tu było ich dużo nie pasowała do klimatu kina gangsterskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones