PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1036}

Nietykalni

The Untouchables
7,8 100 770
ocen
7,8 10 1 100770
7,3 30
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Będzie krótko. Bardzo dobry ale oceny wyższej niż 8 nie dam. Jak na mój gust film, mimo że ukazuje dramatyczne wydarzenia, zrealizowany został zbyt przygodowo. Brakowało mi atmosfery dramatu. Niewątpliwym plusem tego filmu było doskonałe aktorstwo. Nie pokuszę się jednak o przyznanie palmy pierwszeństwa:)

ocenił(a) film na 8
galladorn

Niewątpliwym plusem tego filmu jest także reżyseria- dwa doskonałe mastershoty, jedne z najlepszych jakie widziałem i które zapamiętam na długo, fantastyczne sceny akcji, trzyma w napięciu od początku do końca, moim zdaniem najlepszy film Briana De Palmy.

kosobi

Zgadzam się z założycielem wątku, że w niektórych momentach film był nawet komediodramatem, ale o to na pewno De Palmie chodziło. To było coś innego niż w większości filmów gangsterskich.

użytkownik usunięty
galladorn

odczułem to samo wrażenie, gdy wsiedli na konie, to poczułem się jak na jakimś westernie ;)

ocenił(a) film na 8

Mi się to właśnie spodobało. Niespodziewana żonglerka konwencjami to dla mnie duży atut tego filmu.

użytkownik usunięty
kosobi

jak kto lubi, jak dla mnie to takie sceny nie powinny mieć miejsca w filmach gangsterskich ;)

ocenił(a) film na 8

Przepraszam, że odpisuję tak późno:
Kosobi: owszem trzyma w napięciu ale moim zdaniem najlepszym filmem De Palmy był "Człowiek z blizną"
Mmalecki1984: zapewne takie było zamierzenie reżysera niemniej jednak spodziewałem się czegoś innego
Stolcmen; też odniosłem podobne wrażenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones