PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1036}

Nietykalni

The Untouchables
7,8 100 770
ocen
7,8 10 1 100770
7,3 30
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

A konkretniej... zupełnie niepasująca. ZUPEŁNIE NIEPASUJACA.

ocenił(a) film na 7
shamar

Nic dodać, nic ująć.... Chociaż daję 7, chyba głównie przez obsadę.

ocenił(a) film na 6
Pepsaj

Można sporo dodać ale po co powtarzać. Już ludzie wymienili w innych tematach.

ocenił(a) film na 6
shamar

Muzyka niczym z filmow familijno-przygodowych z lat 80' sprawila, ze bylem zazenowany gdy to ogladalem. Niektore momenty byly strasznie sztuczne, ale daje 6 za Connerego ktorego rola mi sie spodobala

ocenił(a) film na 6
florus18

dałbym plusa ale się nie da ;)

ocenił(a) film na 6
shamar

Utwór, kiedy Eliot goni Franka po schodach, jest jednym z najlepszych tworów E.Morricone. Ja padam na kolana i oddaje hołd!
Sam film momentami przypominał mi lekką parodie...

ocenił(a) film na 6
darkmarry

Nie czepiam się jakości a trafności.

ocenił(a) film na 6
shamar

A ja wyrażam swoje zdanie. ;-)

użytkownik usunięty
shamar

Film jest ch*jowy, ale nie mów, że ten utwór jest koszmarny https://www.youtube.com/watch?v=Hu2FekMaTQc

ocenił(a) film na 8
shamar

Film jest pełen kontrastów, muzyka miała to tylko podsycić, ale faktycznie w niektórych momentach (np. scena przemytu alkoholu) jest przesadzona, wręcz śmieszna.

ocenił(a) film na 7
shamar

Dobry film ale do klasyków gangsterskiego kina mu daleko. Kevin Costner? Serio? No i właśnie muzyka. Nie mogę jej odmówić piękna. Sam jestem wielkim fanem talentu muzycznego Ennio ale tutaj ścieżka dźwiękowa nijak współgra z obrazem. Niestety. Z wielką przyjemnością słucha się jej natomiast już "bez filmu".

ocenił(a) film na 6
MichalNatz

Czyli w wielkim skrócie - ona nie pasuje skoro wiele osób ma podobne odczucia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones