PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1036}

Nietykalni

The Untouchables
7,8 100 755
ocen
7,8 10 1 100755
7,3 30
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Mistrzowski film

ocenił(a) film na 10

Absolutnie prawdziwe arcydzieło i jeden z klasyków kina gangsterskiego.Doskonale zrealizowany , wciągający od pierwszej minuty , trzymający w napięciu , zaskakujący i nie pozwalający się nudzić.A także świetny klimat , wyśmienite dialogi , rewelacyjna muzyka ze zdjęciami oraz genialne role Kevina Costnera , Seana Connery'ego ( w pełni zasłużony Oscar ) i Roberta De Niro.Moja ocena 10/10 serdecznie polecam.

rado_filmaniak

chyba oglądaliśmy dwa różne filmy...

ocenił(a) film na 7
maxizer

Może nie dałbym temu filmu 10/10, ale 5/10 to stanowczo za mało.

użytkownik usunięty
maxizer

Hahaha chyba jednak tak.

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

Dałem 9/10 bo to jeden z najlepszych gangsterskich filmów jakie widziałem.

ocenił(a) film na 6
fauzi

To jak obejrzysz więcej, to ocena dla tego filmu spadnie.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Większość tzw klasyków już widziałem.

ocenił(a) film na 6
fauzi

W takim razie jestem zaskoczony, że ciągle przystajesz przy swojej opcji.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Każdy ma inne preferencje,docenia inne aspekty filmów.Nie ma najlepszego filmu gangsterskiego,tylko film z najlepszą muzyką,najlepszą kreacją aktorska itd.

ocenił(a) film na 6
fauzi

Wszystkie te aspekty wiążą się w całość i powstaje najlepszy film dla tego gatunku.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Bzdury piszesz.Jeden ma najlepsza muzyke a drugi ma najlepsze zdjęcia.To który jest lepszy?Porównanie jest niemożliwe. A właściwie to jest możliwe ale mocno krzywdzące.

ocenił(a) film na 6
fauzi

Piszę jakie są fakty. W porównaniu np: "Człowiek z blizną" do "Nietykalnych" (gdzie ten pierwszy cechuję wspaniałą kreacją aktorską Pacino) praktycznie w każdym aspekcie kładzie "Nietykalnych" co sumuję się i powstaje jeden z lepszych tego typu filmów.
Oczywiście możesz się nie zgadzać wyrażając się w taki jak wyżej sposób lub inny.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

pewnie że mogę,w końcu mam do tego prawo.Człowiek z Blizną też jest jednym z lepszych filmów tego typu choć np Życie Carlita jest jeszcze lepsze.

ocenił(a) film na 6
fauzi

Jedna rzecz jest zabawna. Oba te filmy (Człowiek z blizną,Nietykalni) robił ten sam reżyser a według mojego upodobania i zapewne sporej części kino-maniaków oba te filmy wyglądają tak jakby robiło je dwóch innych reżyserów. Ewidentnie "Nietykalni" odstają poziomem

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Trochę odstaje,masz racje.Ale myśle sobie że to nie wina niskiego poziomu Nietykalnych a wręcz przeciwnie.To "Człowiek z blizną" ustawia poprzeczke niezwykle wysoko.

RAC_79

Wg mnie najsłabszym ogniwem filmu była muzyka.. Nie było słychać, że jest to film gangsterski, a jakby ktoś obok w pokoju usłyszał to by pomyślał, że ogląda się coś w deseń "Indiana Jones". Przez to film tracił na klimacie. No i cała historia była bardzo słabo opowiedziana. De Niro mistrzowski jak zwykle, ale nie zdołał udźwignąć ciężaru sam..Nie wytrwałem do końca niestety, zanudziłem się zwyczajnie. A postać Costnera.. Bardziej harcerzykowatego bohatera w historii kina nikt nie stworzył:)

ocenił(a) film na 1
rado_filmaniak

Kolejny pseudo znawca filmów... Film mistrzostwo ? Ok koniec rozmowy , tyle mi wystarczy , aby nazwać Cie idiotą.

ocenił(a) film na 10
rado_filmaniak

I w pełni się zgadzam nie rozumiem fali hejtu... Absolutny klasyk gra aktorska na maksa, klimat fajne gagi. Kocham takie filmy dziś juz niestety podobne nie powstają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones