PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1036}

Nietykalni

The Untouchables
7,8 100 755
ocen
7,8 10 1 100755
7,3 30
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

film rewelacja Costner zagrał wyśmienicie kino obowiązkowe!!!

ocenił(a) film na 6

W takim razie nie chcę wiedzieć jakie są twoje inn e ulubione filmy., Ręce opadają

użytkownik usunięty
huo_sanchez

uważasz, że nietykalni to zły film??? proszę o argumenty

użytkownik usunięty
huo_sanchez

patrząc na twoje ulubione -- tu wszystko opada:), ja się jednak skusiłam

ocenił(a) film na 6

Nie chcę wiedzieć co ci opada, choć prawdopodobnie kopara że nie widziałaś tylu zajebiaszczych pozycji.
Natomiast nie uważam, że Nietykalni to zły film. Uważam że jest niezły, choć z historii o ALu Capone można było zrobić arcydzieło już nie wspominając o tym że udało się zaangażować De nIro, ale wyszło jak wyszło - De Niro zagrał może 10 minut, Connery się zhańbił komedyjną rólką za którą dostł jeszcze Oscara, Costner jak Costner a podobał mi się o dziwo Andy Garcia no i De Niro ale tyklo w kilku scenach i na pewno nie chodzi o scenę z sądu. Niezły a rewelacyjny to dla mnie różnica, i dziwie się skąd takie skrajne zachwyty po prostu

ocenił(a) film na 6

Poza tym nie możesz widzieć wszystkich moich ulubionych filmów bo nie jesteśmy na portalu "znajomymi" ;PP
więc jak miałaś za mój pocisk odpoweidzieć złośliwie pociskiem , to sory ale ci nie wyszło :pp

użytkownik usunięty
huo_sanchez

patrząc na dzień świra któremu dałeś 10--- to już wystarczyło:)

ocenił(a) film na 6

A co, kijowy jest Dzień świra? Nieśmieszny nieżyciowy mało inteligentny czy mało ambitny? Mało polski w swej fabule?
Różnica jest taka że w Dniu świra temat na fabułę został z dupy wzięty a zrobiony w sposób genialny natomiast w Nietykalnych fabułą jest historia wielkiego gangusa o którym wcześniej nie było żadnych kasowych ekranizacji, a została skopana do rozmiaru komedii kryminalnej.
Próbuj dalej, głupia dupo :pp "Costner zagrał wyśmienicie" - głupia siksa

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

Przyjacielu zajrzyj do słownika to znajdziesz więcej słów, które być może wzbogacą twoje ubogie wypowiedzi. Zajebiaszczystych zapamiętam To twój neologizm? Podaj więcej szczegółów przeciwko temu filmowi bo na razie ograniczasz się jedynie do chamskich epitetów.

użytkownik usunięty
Rudolfo

huo_sanchez to dzieciak który obraża bo myśli, że on jest wybitnym znawcą kina, z takimi to nawet nie warto gadać

ocenił(a) film na 6

Widze że masz ten sam sposób bycia co Rudolfo czyli walenia idiotyzmem wyuczonym na pamięć z innych forów, a mianowicie wyzywaniem ludzi od dzieciaków czy nielloetnich itp. Gratuluje, twój sojusznik za to lubi pojechać że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem. Toście sie dobrali. Jeszcze raz pytam czy ta taniocha to kwestia idiotyzmu. "O kutwa. pocisnął mnie koleś na forum. Musze sie odegrać. Tylko jak? A powiem mu że nie umie czytać ze zrozumieniem lub że jest dzieciakiem" Naprawdę słowa uznania, myslisz że sie pzez to zawstydze czy jak?

ocenił(a) film na 6
Rudolfo

MOJE CHAMSTWO I PRYMITYWIZM: O kur.. znowu ty cwaniaku. Już raz ci powiedziałem jaki jest4ś m,undry i zrobie to jeszcze raz bo znów samozwańczego inteluktualistę robiosz z siebie. Teksty zajrzyj do słownika to też na forach spotykane są non stop tak jak o czytaniu ze zrozumieniem tylko jeszcze raz pytam cz y to kwestia idiootyzmu żeby z czymś takimm do ludzi wyjeżdżać??? A propos twojego "cytania ze zrozumieniem" jak już to gdzieś ująłeś mistrzu: Zajebiaszczystych to twój neologizm i zjechałeś teraz sam siebie bo czegoś takiego to już naprawdę nikt by nie wymyślił tylko mistrz słownika do którego zagląda żeby brylować na forach. Moje chamstwo: Popier_d_o_l jeszcze pare smutków
Żeby sie od takich jak ty mundraków odczepić, uwierz mi że wystarczy prymitywizm, nie trzeba słowników. Zresztą słowniki są dla ludzi, więc nie musisz udowadniać elitarności tego przedmiotu. Tak jak nie widziałem żeby małpa kurzyła bongo tak nie widziałem żeby korzystała ze słowników. Są dla ludzi ale może inaczej uważasz, że tylko dla mundraków
Sajunara pętaku - to sobie zapamiętaj, może sie kiedyś zmitygujesz i spojrzysz na swoją postawę z dystansu
A i jeszcze jedno nie mów do mnie na każdym forum per przyjacielu bo jeszcze bardziej się kompromitujesz. To twoja wrodzona wada, że uzywasz tego zwrotu w ironicznym znaczeniu, po prostu myślisz że masz nad każdym przewagę inteluktualną (sowniki mówią same za siebie, to samo "czytanie ze zrozumieniem" czy porównywanie wszystkiego co proste do chamstwa) i ktoś upoważnił cie do dawania rad.

użytkownik usunięty
huo_sanchez

ale z ciebie prymityw, powyzywaj tak swoją matkę, bo z takim nastawieniem i takimi słowami nigdy sobie "dupy" nie znajdziesz , ja uważam film nietykalni za wyśmienity, a ty uważasz że dzień świra jest wyśmienity, no i co z tego?? to powód od razu do obrażania?? pewnie masz z 16 lat i sam głupoty wypisujesz, oba filmy to dwa różne gatunki, ale widzę że nie zrozumiałeś nic z tego co piszę, więc nie mam zamiaru z tobą rozmawiać.

ocenił(a) film na 6

A jednak ty też walisz o nieumiejętności czytania ze zrozumieniem?? Załamałaś mnie totalnie. Powtarzasz sie jednak z moim wiekiem. Zgaduj dalej może ci się uda. Tak samo jak Rudolfo wszędzie byłaś wszystko wiesz. Jesteś śmieszna wręcz z tekstem "nigdy sobie <<dupy>> nie znajdziesz"". Zawsze wszystkie domysły podajesz w tej formie?? Widzisz kiciu, tu cie mam, że ty możesz walić do mnie tylko domysłami i się co najwyżej domyślać czy trafiłaś czy nie, a ja nie zamierzam ci tego zadania ułatwiać. Guzik mnie obchodzi czy w twoich oczach będę dewiantem czy może starym kawalerem, czy może ojcem piątki dzieci, a może tylko jednego. Zgaduj dalej i podaj to za fakt, tak jak al kaida w cywilu morduje innych cywilów i podaje to za sprawiedliwość Bożą. Wal mi dalej per prymityw i dodaj jeszcze że cham. Słabe ogniwo z ciebie dlatego cie brzydzi prymitywizm i chamstwo.
I kolejna taniocha, "a powiem mu żeby tak matce mówił, najlepiej wszystko odzwierciedlić do czyjejś matki". Masz coś jednak wspólnego z terrorystami chyba, że przypieprzasz się do niewinnych ludzi. Jeszcze żebyś z moim ojcem wyjechała to chociaż byłabyś oryginalna, a tak jesteś zwykłą bezmyślna forumowiczką. Skoro ja ci zawiniłem to dlaczego mówisz o mojej matce, zawiniła ci coś, obraziła cie, że każesz mi tak do niej mówić?? Nie masz "jaj" kobieto, nie lubisz mnie a będziesz karać i odgrywać się na Bogu winnych??
Nie zabieraj się wiec więcej za temat od tej strony bo dam ci nauczkę za bezmyślność i komunistyczne ścierwiaste metody suko. NIENAWIDZĘ TAKIEGO KOMUNIZMU pieprzonego. I komunistek.
Sorki wielkie za skur_wysyńs_two ale nienawidzę bolszewickich metod.

użytkownik usunięty
huo_sanchez

jeżeli obrażasz kobiety to znaczy, że albo matka ciebie nie nauczyła kultury albo jesteś totalnym burakiem. Komunistka?? terrorysta, kicia?>???? co to za teksty?? nazwałeś mnie głupią dupą i siksą i komunistką i terrorystką bo film nietykalni mi się spodobał a dzień świra mniej:) LECZ SIĘ jesteś prymitywny i chory.

użytkownik usunięty
huo_sanchez

o i jeszcze suką:) a ty jesteś skundlonym PSEM- PSIE DO MAMUSI POPIER....

ocenił(a) film na 6

Ty sie lecz jeśli uważasz że za film cie nazwalem komunistka itd. Naprawdę jestes taka płytka? Bolszewicka sucz która bolszewickie gowno wyssała z mlekiem matki. Tak ciebie rodzice kultury uczyli. I nie zasłaniaj sie "jeżeli obrażasz kobiety" uuuuooohh, myślisz że jesteś przez to Nietykalna (o ironio :) i możesz zawsze z chamskim uśmiechem na mordzie mówić że nie wiadomo co ci opada. Myslisz że nikt nie ma ci prawa uwagi zwrócić bo jesteś prima donną?? Spójrz w lustro i zobacz swój złosliwy uśmiech na zadufanym w sobie pysku. Jeszcze mnie burakiem nazywasz, to już totalne nieporozumienie. Poza tym, że nie można cie nawet kwiatkiem uderzyć, to twoje przywileje się kończą, bo zachowujesz sie jak sucz smarkata a nie jak dama.
Gdybyś była damą zakończyła byś tę dyskusję na drugiej wypowiedzi a nie z facetem sie prztykała na forach. Chciałaś sobie coś udowodnić to sobie udowodniłaś. Chciałaś pokazać ząbki i złośliwość to pokazałaś, chciałaś pokzać suczy usmiech to pokazałaś. Klasy w ogóle. I najlepiej po sparzeniu się z ironicznej suki stać się zapłakaną niewiastą. Teraz sobie przypomniałaś że chodzisz w spódnicy, jak dałaś koncert kur e_w_skiej złośliwości???
A matkę to ci jednak daruję, bo jakoś nie potrafię za twój idiotyzm przyczepić sie nikomu nie winnej osobie jak ty. Pamiętaj że komunistki to juz nie kobiety, tylko suki, więc sie nie zasłaniaj bo jesteś żałosna i twoje zagrywki przypominają behawior szczurów.

użytkownik usunięty
huo_sanchez

Radio Maryja Ciebie wychowało,żałosny człowiecze, kastracie zadzwoń do ojca rydzyka i takie głupoty pleć to jest forum o filmach żegnam

ocenił(a) film na 6

Oh yeahhhhhhhhh. Mów mi tak dalej. Wszechwiedząca.
Radio Maryja??? Ojciec Rydzyk??? Kastracie???
buahahahahahahhahah
Już drugi raz mjnie żegnasz czy też mówisz że niemasz zamiaru rozmawiać buahahahah
Myśle że wcale tu nie przyszłaś o filmach gadać buahahah
Pokazuje dalej klasę. Dalej się boksuj sama ze sobą. Zagubiona i zamotana wijąca się w sidłach histeria.
Behavior szczura

ocenił(a) film na 6
huo_sanchez

jedno jest pewne,takiej zaplutej wściekłej cioty jak ty to jeszcze na filmwebie nie widziałem,wszędzie te twoje furiackie jadowite posty,chyba tobą strasznie wszyscy pomiatają w życiu,ze tak się tu musisz wyżywać frustracie

ocenił(a) film na 6

POza tym zmieniły się standarty. Jeżeli pani minister Agnieszka Chłoń-Domińczak będąca w ciąży zaawansowanej w sejmie jak gdyby nic sama stwierdza że jej nie nie trzeba miejsca ustepować bo to nie jest konieczne, to o czym my mówimy?? Dziękuje bardzo :)))

bardzo dobre kino, spokojnie mogę polecić wszystkim, chyba najlepszy, jaki oglądałem o Alu Capone, trochę naiwne te sceny w sądzie, bo proces nie trwał wcale tak krótko, a tutaj jest tak pokazane, moim zdaniem de Palma mógł sobie z tym poradzić lepiej, ale i tak 8/10.

@huo_sanchez, trochę kultury....

ocenił(a) film na 6
benek_4

Spoko, przepraszam za swoje zachowanie, już będę grzeczny :)

ocenił(a) film na 7
huo_sanchez

hehehehehee, huo_sanchez, twoje wypowiedzi dostarczyły mi wiele radości. jesteś już gwiazdą wśród moich znajomych i to bynajmniej nie w sensie pozytywnym. lubię takich ostrych prostaków, są niesamowicie zabawni.

ocenił(a) film na 6
komunistka

Dzięki, dzięki :)
A to my jesteśmy znajomymi? I co to za gwiazdozbiór? :D

ocenił(a) film na 7
huo_sanchez

lol ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

komunistka

może ironizował... :P

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

wątpię.

Oh yeahhhhhhhhh. Mów mi tak dalej. Wszechwiedząca.
Radio Maryja??? Ojciec Rydzyk??? Kastracie???
buahahahahahahhahah
Już drugi raz mjnie żegnasz czy też mówisz że niemasz zamiaru rozmawiać buahahahah
Myśle że wcale tu nie przyszłaś o filmach gadać buahahah
Pokazuje dalej klasę. Dalej się boksuj sama ze sobą. Zagubiona i zamotana wijąca się w sidłach histeria.
Behavior szczura

autor czegoś takiego raczej nie wie nic na temat formy tak subtelnej jak ironia.

pozdrawiam, żegnam.

komunistka

racja, zapomniałem, że to debil, który swego czasu (dokładnie rok temu) nieźle spamował na forum "Nietykalnych", zakładając kilkanaście bzdurnych komentarzy, w których- o zgrozo!- czepiał się "komediowej rólki Connery'ego".
również pozdrawiam, ale żegnał nie będę :P

ocenił(a) film na 10

Akcja 10/10
Klimat 10/10
Gra Aktorów 9/10
Scenariusz 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones